erkeklerin sevmediği sorular bunlar. kimse sorsanız yanlış anlar, meydan okuma veya hakaret olarak algılayabilirler. dikkatli olmakta fayda var. işte bazı tüyolar; [br] ne düşünüyorsun?
erkekler bir şeye odaklandıklarında rahatsız edilmek istemezler. o işi yaparken onlara soru sormanız sinirlendirebilir. daha sakin ve müsait oldukları zamanları beklemeye çalışın. [br] beni seviyor musun?
her erkek sevdiğini net ve açık bir şekilde söyleyemez. hatta erkekler için "seni seviyorum" demek zordur. en azından çoğunluk bu şekilde. bunun için cevap vererek değil göstererek sizi sevdiğini anlatmasına izin verin. [br] hiç bir fark görmüyor musun?
işte bu soru onları panikletir. acaba saç rengi mi değilti, zayıfladı mı, manikür mü yaptırdı gibi konulara yönelmelerine neden olmayın. saçlarımı boyattım nasıl olmuş, tam 3 kilo vermişim şimdi bir fark görüyor musun gibi net sorularla bu durumu verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. [br] arkadaşların, futbol, spor, araban benden değerli mi?
erkeklerin kişisel alanına girmek en tehlikeli işlerden biridir. hatta bunu yaparken kendinize de paha biçiyorsanız eyvah! bir arabanın sizden daha değerli olabileceğini sakın düşünmeyin. erkeğin arabasına olan ilgisi farklı, sana olan sevgisi farklıdır. ikisini de doya doya yaşamasına izin vermek daha doğrudur. [br][br]