Göz kalemi gündelik makyajın vazgeçilmezlerinden biri. Kahverengi renk ise siyah ve diğer tonlara göre gündelik kullanımda en avantajlı renk oluyor. Hem doğal görünüşü hem de gözlerde samimi bir hava oluşturmasından dolayı kahverengi göz kalemi kullanan sayısı gün geçtikçe artıyor. Eminim sizde kahverengi bir göz kalemi için hangi markaların en iyisi olduğunu merak ediyorsunuz. İşte en iyi kahverengi göz kalemi markaları sonuçlarımız:

Emily: Fiyat olarak oldukça düşük olmasının yanında yumuşak ve yağlı olmasından dolayı kolaylıkla göze geçebilen bu markanın acı kahve, açık kahve gibi tonları var. Kullananlar 103 numaraya bayılmış.

Essence: Long Lasting serisi oldukça avantajlı olan bu göz kalemlerinde geniş bir renk seçeneği mevcut. En iyi kahverengi göz kalemi seçenekleri içerisinde öne çıkan Essence, hot chocolate seçeneği ile tercih ediliyor. Asansörlü ve fiyatı çok uygun.

Mac: Coffe serisi beğeni topluyor. Fiyat olarak da uygun olan bu ürünün çakmalarına karşı dikkatli olmalısınız.
Şahsen ben essence markasından şaşmam. Daha önce pek çok markayı denemiş biri olarak kaliteyi ve ucuzluğu bu markada buldum. Şiddetle tavsiye edilir.